KONST / Litografier / Litografi 11607323
nr 1160 7323
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Litografi, Signerad och numrerad 33/310, motivet: 30x25
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 februari 2018
kl 20:03:09
100 kr
200 kr
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz